Prolog

1. července 2016 v 10:00 | Skittleee |  The Speed Limit

Už jenom to ranní počasí nevěstilo nic dobrého. Snad poprvé v životě jsem měla před závody strach. Connor to asi vycítil, protože výjiměčně nejel víc než sto devadesátkou.
"Neboj, kotě. Je to jenom drag. Než se naděješ, bude po všem," ušklíbl se a pohladil mě po stehně. Bohužel mě to neuklidnilo. Ani když jsme v pořádku dojeli na start a já ho políbila opřená o kapotu jako vždycky. Prohrábla jsem mu vlasy a prohodila pár slov s Ryanem, Connorovým nejlepším kámošem. Dneska měla startovat Ivy, ale Wicovo auto rozflákali Greeni minulý týden, takže to padlo na mě.
Nesnáším chození v patnácticentimetrových podpatcích na mokrý silnici. A ta moje minisukně s tílkem taky není nic moc. Dokonce mám na sobě oranžovou! Já a oranžová. Pche. Ušklíbnu se a Connor na mě mrkne. Jdem na to. Rozapnu si podprdu, sundám ramínka a vytrhnu ji z výstřihu. Rozpřáhnu ruce a kluci nastartujou. Fajn. Tak do toho.
"3...2...1...START!" vykřiknu a upustím podprdu. Otočím se a začnu fandit jako šílená. Rozpaky ustoupí do pozadí, ale úplně nezmizí. Přeběhnem s ostatníma na druhou stranu kopce k cíli. Zdálky je vidět zelený lambo přímo vepředu. Jo! Moje jednička! Hádám, že si zejtra asi nesednu.
Kolem mě šílenství dosahuje vrcholu. Už jen poslední metry! Ano!!! Vyhrál!!! Rozeběhnu se k autu, je mi jedno, jestli už dojeli Austin, Lee a Isaac. Vidím Connerův vítězoslavný úsměv, když najednou jeho lamborghini pohltí plameny. Nic jiného si nepamatuju, jen tu ohlušující ránu a bodavý pocit ztráty v hrudi.

TO BE CONTINUED

Skittleee <3
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama