The Night

23. července 2017 v 13:30 | Skittleee |  On The High HeelsNe. Tohle se neděje. Rozhodně nestojím ve sprše v Loganově koupelně a rozhodně NEBUDU spát s ním v JEDNÝ posteli. Bože! Achjo...proč zrovna já?
Uznávám, ta sprcha je skvělá. Ostatně celá koupelna je perfektní. A dost podobná tý mojí. Jak se zdá, nejsem jedinej magor, co je schopnej nechat si narvat černej mramor do koupelny do úplně všeho. A pak to vylepšit ztmaveným, ale stále průhledným sklem a kovem s geometrickými tvary. Jo, tahle koupelna vypadá jak dvojče tý mojí. Ale vzhledem k tomu, že tenhle byt navrhoval na Magdinu zakázku můj táta před x lety, kdy se dodělávaly moje prostory, zas tak moc mě to zas nepřekvapuje.
Vypla jsem vodu, obešla tu skleněnou stěnu, oddělující směšně dlouhý prostor u hlavice sprchy a osušila se. Naposledy jsem se koukla do zrcadla, rozpletla si ten messy cop a pokusila se rozčesat to roští malinkatým hřebínkem na pěšinku (bezvýsledně). Ráno to bude vypadat ještě hůř, takže k holkám si jí musím stihnout umejt. Pak jsem si neochotně oblíkla Loganovo černé dlouhé tričko, co mi bylo do půli stehen (naštěstí, kdyby mi byla vidět půlka zadku, nechala bych si radši ty svoje šaty).
"Neboj, já tě neukousnu," ozval se britský přízvuk z rohu. Tady nahoře jsem byla poprvý v životě až dneska. Předtím, když jsem šla do koupelny, jsem se soustředila jenom na zachování klidu, takže mi intetiér Loganova 'pokoje' vzal dech až teď. Podobně řešené venkovní stěny jako u mě (=jenom sklo), v jejich rohu obří letiště (troufnu si říct, že to bylo dva a půl na tři a půl metru) s mraky polštářů. Vše v tónech bílé, šedé a černé. Tenká, ale obrovská deka a Logan pouze ve svých pyžamových kalhotách, který byly tak nízko, že i v pološeru bylo vidět kousek z véčka. Spadla mi brada. Co má sakra v plánu?!
"Pro tvou informaci, ta postel je dost velká i pro pět lidí, jak tvrdí příbalovej leták, takže nemusíš jančit, jak se tě určitě v noci dotknu. I jsem si vzal kvůli tobě pyžaaaaa...mo,' zívl, prohrábl si to svoje vrabčí hnízdo (vedle mě ale stále působil dojmem modela z časopisu) a odvalil se až těsně k tomu sklu.
"Klidně pojď, neukousnu tě, neboj," nahodil konejšivý hlas, o kterém jsem neměla tušení, že vůbec existuje.
"Dobře, no." Pomalu jsem došla k posteli a zaplula rychle pod deku a posunula se ke svému okraji. Z perspektivy to muselo vypadat dost komicky. V té tmě jsem jenom zadoufala, že dneska se mi nebude zdát to, co poslední tři týdny každou noc. Dneska prostě ne, zejtřek přežiju, když jo, ale DNESKA NE.
"Cass! Cass, vzbuď se!" zněl čísi hlas nademnou. Otevřela jsem oči, abych uviděla ustaraného Logana (přísahám, že doteď to pro mě byl oxymóron!). Rychle a ztěžka jsem dýchala a naprosto přesně jsem si pamatovala všechno, o čem se mi zdálo. Zase.
"Cass, jak dlouho trpíš nočníma můrama?" zeptal se bez obalu, když mi pomohl se posadit. Přitáhla jsem si k sobě kolena a odvrátila pohled. Šeptla jsem odpověď: "Kolem tří týdnů."
"O čem jsou? Trhalas sebou jako pominutá a řvala střídavě 'ne' a pak nadávky, o kterých bych přísahal, že je z tvý pusy nikdy neuslyším. Obzvlášť ty starofrancouzský," zakončil to až obdivně. Velice se to hodilo k tématu. Jestli mě jednou klepne pepka, tak z něj.
"Já...nechci tě s tím otravovat. Zas to přejde," mávla jsem rukou. Okamžitě začal protestovat: "Cass, řekni mi to. Kdo ti co udělal?" Rezignovaně jsem povzdechla a začla vyprávět o nejhorším dni v historii mých nejhorších dní (a že jich bylo!).
"Fajn, jistě si pamatuješ na mýho nejnovějšího ex," začla jsem.
"Myslíš Erica?"
"Jo. No...jak jsem tehdy šla ráno na aukci toho Degase," pokračovalo moje vyprávění. Kývl.
"Tak jsem se po ní chtěla stavit u něj, udělat mu snídani a tak. Když jsem vyjela výtahem, normálně jsem vystoupila do haly a vydala se do obýváku. Jakmile jsem tam vstoupila, uviděla jsem jeho s ne jednou, ne dvěma, ale ČTYŘMA holkama, kterejm sotva mohlo bejt patnáct." Znechuceně zaúpěl. Máme podobné reakce, zdá se.
"Jo. No, šla jsem zpátky do výtahu a už si sumírovala, co mu řeknu ve škole, když mu dám kopačky, jenže v tu dobu přistupovala nějaká paní z asi desátýho patra? Nevím, tak nějak. No, a to mě samozřejmě zdrželo. Ona chvátala, takže byla hned pryč, ale já šla pomalu, protože jsem byla zamyšlená, jenže ten...ehm...ani nebudu říkat co, sám sis mohl poslechnout," ukázala jsem na něj, "stihnul sesprintovat schodiště a jelikož dole nikdo nebyl, chytnul mě pod krkem, narazil na stěnu a vytáh mě do výšky, takže jsem sotva dýchala a začal mi nadávat, že je všechno moje chyba, pak mě hodil na zem a kopal do mě a řek, že jestli něco ceknu, odskáču si to. Že má alibi od těch třech a já nemám jedinýho svědka a že se mě měl zbavit už dávno. A ještě mi flusnul do obličeje a těsně než zaklaply dveře od výtahu, řek jediný: 'Zasloužila sis to.'" Výraz v Loganově tváři byl vražedný.
"Holky mě rozcupujou, že jsem jim to neřekla. Ale já...nemůžu na to vzpomínat a na terapii nepůjdu ty víš proč." Věděl to líp než kdo jiný. Na tý poslední jsem se sesypala takovým způsobem, že jsem dostala hysterický záchvat a nebýt Jamese, poslali by mě do zařízení pro duševně choré s podezřením na těžký stadium schizofrenie. Naši byli tehdy v Moskvě na čemsi a mně nemohlo bejt víc než dvanáct, tak mě tehdy svěřili právě Matthewsovým, co přijeli na měsíc 'na chatu' na Long Island (pro ně je dům se čtyřmi koupelnami a šesti ložnicemi chata, Logan dle nich nemůže takhle spokojeně žít, když má jenom dvě koupelny a v podstatě neoddělelnou ložnici). Nevím jak by to dopadlo, nebýt jich a hlavně Logana. Všiml si, že jsem se nevrátila na odpoledku a věděl, kam a proč jsem šla, tak okamžitě řek Magdě, jak se věci mají a ta byla náhodou blok daleko.
"Ten zkurvysyn nemá co kecat, pojď sem," objal mě a já se mu rozbrečela na rameni. "Nebul, pro něj to nemá cenu. Ty si najdeš někoho tisíckrát lepšího, než on, uvidíš," uklidňoval mě a hladil po zádech, "a kdyby ty sny pokračovaly, zeptám se Tristana, co s tim," pokračoval. Tristan je Loganův starší brácha, slavný režisér s vlastním barákem v LA, manželkou a dvojčatama, kterej na to ve dvaadvaceti fakt nevypadá.
"Tristana?" fňukla jsem a odtáhla se.
"Jeden čas měl poruchu identity, Mysl je v podstatě sled jeho vzpomínek z tý doby. To Kathy ho z toho dostala," přiznal. Tohle bych do Tristana nikdy neřekla. Oprávněně ten film tehdy ovlád Oscary.
"To mě mrzí," řekla jsem. Nic jinýho mě nenapadlo.
"Stalo se. Teď je důležitý, abys byla ty v pohodě, jasný?" Panovačný Logan byl zpátky. Docela mi chyběl, blbec.
"Jasný," kývla jsem. Netvářil se moc důvěřivě, ale objal mě. A pak udělal tu poslední věc, co jsem čekala.

TO BE CONTINUED

Nový díl je online! Yay!
Trošku jsme nabrali spád.
Konečně se příběh rozjel...
Komentujte a opatrujte se!^^

Skittleee <3
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Cam Cam | Web | 25. července 2017 v 22:18 | Reagovat

No,copak by asi naše Cass nečekala? Těším se na další díl: )

2 Skittleee Skittleee | E-mail | Web | 26. července 2017 v 10:50 | Reagovat

[1]: To se brzo dozvíš! Dneska večer to tu už rozhodně bude! :-D

3 shianae-sims3 shianae-sims3 | Web | 11. srpna 2017 v 17:26 | Reagovat

On jí určitě políbí. ♥ A jestli ne, tak opravdu nevím co jiného. :-D A nechci na tebe nějak tlačit, ale potřebuju nutně vědět co bude dál co nejdříve.. :-D

4 Skittleee Skittleee | E-mail | Web | 17. srpna 2017 v 21:35 | Reagovat

Vynasnažím se, ale moje korekturovací schopnosti měly dovolenou. :-x  :-?  :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama