Tokyo (Lay III)

12. července 2017 v 16:30 | Skittleee |  Aktualizace
Červené tóny lesa vyměněny za Tokyo v noci <3. No jo, já a Japonsko...^^ Dneska jsem vydala pokračování OTHH. Všem se omlouvám za tak pomalý vydávání, ale nebyl vůbec čas. :-/
Fanfikce u mě trochu upadly, takže netuším, zda nakonec budu pokračovat, či ne. Shingeki No Suketo nemělo žádný ohlas, takže nejspíš nebude. A u Nečekaného vzplanutí to vypadá podobně, takže fanfikce tady nějaký čas neuvidíte.
The Killer pozastavuju kvůli zásadnímu problému: není inspirace. S ohlasem je na tom podobně jako fanfikce, takže vás to ani tolik trápit nejspíš nebude. O:-) The Speed Limit taky pozastavuju, ze stejných důvodů.
The Bitchy Rich Fools bude. Opravdu, ale nemám ještě všechno sepsáno, tak, abych to mohla vydat, takže zbývá poslední z mojí tvorby: On The High Heels. Tuhle story píšu a píšu a píšu, až se ze mě kouří. =D Opravdu si na ní dávám záležet, aby vás to bavilo a mám i inspiraci (na jak dlouho to vám žel nepovím :'D), takže nové díly se zde budou postupně objevovat. ;-)
U jednorázovek záleží na mém momentálním rozpoložení a náhlém nápadu, takže buď bude, nebo nebude. ^^
Recenze budou samozřejmě pokračovat. Dokoukla jsem pár dalších anime a jestli se dokopu k dočtení i jedný mangy, bude hned další podrubrika! Yas! =D
Jo, a k těm recenzím vám v průběhu dneška ještě pčihodím ankety, abych věděla, na který anime se zaměřit! ;)

Skittleee <3
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama