The First-time

8. září 2017 v 20:00 | Skittleee |  On The High Heels


Vrhl se na mou klíční kost tak divoce, že jsem vyjekla. Ucítila jsem jeho úsměv a vůbec poprvé s ním navázala oční kontakt. A to jsem neměla dělat. Ty poslední zbytky pochyb a sebekontroly se totiž změnily v prach. Bezedné zelené oči plné citů se mi totiž vpálily do mozku. Velké a naprosto neodolatelné mě sledovaly a svlékaly. Teď už nebylo cesty zpět.
"Nemáš trochu moc svršků?" důležitě jsem poukázala na Loganovy pyžamové kalhoty. Rozesmál se svým neodolatelným smíchem, ze kterýho bych šla ihned do kolen, kdybych už neležela.
"Jak si přeješ, krásko," strhl je a odhodil kamsi do tmy. Pod nimi neměl nic. Výhledu jsem si ovšem moc neužila, protože mi okamžitě stáhl kalhotky a jediným pohybem rozapl podprdu. Slyšela jsem jeho zalapání po dechu, když uviděl moje napnuté bradavky.
"Bože, Cass," zasténal a hned se na ně vrhl rukama i ústy. Bylo to tak intenzivní, že se to nevyrovnalo nikomu před ním. A to to byly jenom prsa!
"Logane..." ani jsem nevěděla, co chci vlastně říct. Snad jen, ať nepřestává. Ale on se odtáhl a znovu propojil naše rty. Ruce jsem měla v té jeho kštici, a ještě víc ji cuchala. Nohy jsem mu obtočila kolem boků a on si mě přitáhl ještě blíž, až jsem skoro cítila, že jsme se o sebe otřeli. Evidentně se tak skutečně stalo, protože zasténal a lehce se zase odtáhl.
"Ještě ne, krásko, na něj si budeš muset počkat nějakej ten čas," mrkl. V obličeji měl vepsáno, že má něco za lubem. Něco hodně hodně nemravnýho, čehož jsem se nemohla dočkat.
"Copak má pan Matthews v plánu?" nadhodila jsem. Ušklíbl se.
"Noooo, řeknu to asi takhle: dneska se moc nevyspíte, slečno Bartholomeow," zubil se. Moje brada asi právě dosáhla zemskýho jádra. Vtom se Logan sklonil mnohem níž, než předtím. To přece...
"Ooooh," zasténala jsem. Evidentně ví jak na mě. Buď musel zpovídat Elle, nebo má věštecký schopnosti. Jinak není možný, že by tak lehce odhalil mou slabost. Nebo je až moc dobrej v tipování...
"Výš," dostala jsem ze sebe. Cítila jsem, jak se uchechtl, ale přesto tak opravdu udělal a to mnohem drsněji než před chvilkou. Ztrácela jsem se v pocitech, jediné, co jsem dokázala vnímat byl jeho jazyk na mém klitorisu a jeho ruce na mých stehnech. Odvážila jsem se otevřít oči a podívat se na něj. Jediné, co z něj bylo vidět byly vlasy. Leskly se od spousty světel venku, jinak byl celý pokoj v kompletní tmě. Nijak zvlášť mi to nevadilo, ale stejně jsem byla zvědavá, jak asi vypadá za plného světla nahý Logan. Najednou ještě víc zrychlil a já se rozpadla na milion kousků.
Tak tak jsem se vzpamatovala a už se nade mnou culil.
"Líbilo, dlouhovlásko?" Jeho samolibý výraz ho bude stát draho. Neodpověděla jsem s využila moment nesoustředění. Převalila jsem se na něj, a ušklíbla se já. Vypadal velice překvapeně, sehla jsem se a políbila ho. Pak jsem se polibky postupně dostala přes jeho krk, drobné bradavky, řadu pevných svalů, až k jeho chloubě. A že měl čím se chlubit! Vzala jsem ho do úst s jemně ho kousla. Zasténal. Pokračovala jsem tedy dál. Celý se mi do pusy nevešel, takže jsem zapojila i ruce. Pak jsem se do toho pustila s takovým odhodláním, jako nikdy předtím. I když jsem se plně soustředila, neušly mi Loganovy vzdechy, které zakončilo "Jo" přesně ve chvíli, kdy se udělal. Vyndala jsem ho tedy z pusy a polkla s tak nevinným výrazem, jaký jsem v tu chvíli dokázala. Ani jsem se nenadála, a už jsem zase ležela na zádech. Logan se pyšně skláněl přímo nad mým obličejem.
"Podcenil jsem tvý rty, jazýčku," nadnesl. Nad tou přezdívkou jsem se musela usmát. Políbil mě a moje ruce se znovu probíraly čokoládovými vlasy. Najednou přestal. Koukal mi do očí a zvedl obočí v otázce. Nemusel nic říkat, okamžitě jsem kývla na souhlas. Na nic dalšího se neptal, nemusel. Moc dobře věděl, že prášky beru roky a že neexistovalo, abych s někým spala bez kondomu (Nikdy jsem je někdy pěkně zákeřná hra). Teď mi to ale bylo nějak jedno. Je to Logan, proboha.
"Dojdu pro..." začal se zvedat.
"Zapomeň na to," přerušila jsem ho. V očích vystřídal prvotní šok ďábelsky sexy výraz. Asi nejsem odvařená jen já.
"Opravdu?" ujišťoval se. Přitáhla jsem si ho a políbila ho. Naoplátku mi poté zaútočil na krk a pak se vrátil zpátky k mým rtům. Nato se mi podíval do očí. Úplně jsem cítila, jak vidí skrz mě. Jediný, co jsem dokázala vnímat, byl on. Tmavé vrabčí hnízdo, bezedné zelené oči, dlouhé řasy, úzká linka rtů, výrazný nos i brada, kde začlo rašit strniště, vypracovaná ramena, zatnuté svaly na dlouhých rukou, velké dlaně, široký trup s pekáčem buchet a hlavně jeho hlas. Naprosto dokonalý sametový bas. Teď byl bez jakéhokoli přízvuku. Jestli ale začne svou plynnou francouzštinou, rozteču se mu tu (jakoby už tomu zčásti nebyla pravda). Ono by i stačilo jediný slovo britskou angličtinou z té jeho dokonalé pusy, a byla bych ztracená. I když ani s jeho českým já k tomu nemám daleko.
"Kdyby cokoliv, okamžitě přestanu, zlato," utvrdil mě. Kývla jsem. Oplatil mi to a konečně se do mě zarazil. Celý. Vyjekla jsem. Začal dávat zpátečku, tak jsem zakročila.
"Opovaž se přestat," šeptla jsem mu přímo do ucha. Chvíli váhal, koukal mi přitom přímo do očí. Na to jsem nebyla zvyklá, ale nedokázala jsem odvrátit pohled. Pak se začal konečně hýbat. A to velice, VELICE rychle. Přiklonil se přitom ke mně blíž, tak blízko, že jsem skoro až nedýchala vzrušením. Byl neskutečný. Líbat mě, zapírat se na jedné ruce, druhou mít v mých vlasech a ještě mě takhle píchat?
"Jsi dokonalá, krásko," skoro zachraptěl, jak byl zadýchaný. Lehkou bolest vždycky okamžitě vystřídala rozkoš. Je tak velký. Najednou jsem cítila, jak jsem blízko. On to vycítil taky, ale nechtěla jsem vyvrcholit bez něj. Teď ne.
"Zlato, už brzo budu," ozval se náhle. Tehdy jsem se tomu poddala naplno. Všem mým pocitům a celému okamžiku. Poprvé v životě jsem se vzdala kontroly v téhle chvíli. S nikým jiným jsem to nedokázala. Jen s ním.
"Logane!" vykřikla jsem jeho jméno ve chvíli, kdy jsme se oba najednou zhroutili vyčerpáním a uviděli hvězdy před očima. Spolu.
"Cassie," vytáhl se ze mě (za pořádného stenu nás obou), "miluju tě." Políbil mě na čelo a lehl si vedle mě. Přetočila jsem se na bok a přejela mu po svalech na hrudi. Byl dokonalý.
"Miluju tě, Logane," vyznala jsem se a jemně ho políbila. Položila jsem hlavu na jeho hrudník a pravou nohu přes něj přehodila. Přikryl nás a levou rukou mě držel pěkně u sebe. Pravou mě hladil ve vlasech, dokud jsme neusnuli.

TO BE CONTINUED

Konečně jsem to taky vydala!
Já blbec mám hlavu kolem,
sepsaný a zkouknutý týdny,
a ZAS ZAPOMENU! UGHHH!
No, opatrujte se, jop? ^^
A brzy bude další díl.

Skittleee <3
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Cam Cam | 24. září 2017 v 20:39 | Reagovat

No, tak to bylo zajímavé. Nejsem si jistá, jestli jim to přeju. Mám pocit, že se něco brzy pokazí... ale kvůli nim, doufám, že ne.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama